Јункер: Договорот за Брегзит важи и за следниот британски премиер - А1он
Почетна Свет Јункер: Договорот за Брегзит важи и за следниот британски премиер
Свет

Јункер: Договорот за Брегзит важи и за следниот британски премиер

11/06/2019 - 21:18 125 прегледи
Јункер: Договорот за Брегзит важи и за следниот британски премиер