Третиот самит Трамп – Ким е можен и зависи од Пјонгјанг - А1он
Почетна Свет Третиот самит Трамп – Ким е можен и зависи од Пјонгјанг
Свет

Третиот самит Трамп – Ким е можен и зависи од Пјонгјанг

11/06/2019 - 17:36 64 прегледи
Третиот самит Трамп – Ким е можен и зависи од Пјонгјанг