Лавров: Русија и САД да отфрлат можност за нуклеарна војна - А1он
Почетна Свет Лавров: Русија и САД да отфрлат можност за нуклеарна војна
Свет

Лавров: Русија и САД да отфрлат можност за нуклеарна војна

11/06/2019 - 14:24 121 прегледи
Лавров: Русија и САД да отфрлат можност за нуклеарна војна