ВИДЕО: Вака ќе изгледаше Терминатор ако го глумеше Сталоне

Ако некогаш сте се прашувале како би изгледало кога Терминатор, наместо Арнолд Шварценегер го глумел Силвестер Сталоне, еве ви и одговор.

YouTube каналот „Ctrl shift face“ направи хит снимка на која го покажува токму тоа. Во некои сцени од филмот „Терминатор 2“ наместо лицето на Шварценегер го вметнале лицето на Сталоне.

Од една од снимките беше воодушевен и самиот Силвестер.

– Вака ќе изгледаше Терминатор кога би бил направен од шпагети и пица, се пошегува Сталоне.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Роналдо воодушеви со своето совршено тело на одморот во Грција

A1on

Елтон Џон стана витез на Легијата на честа во Франција

A1on

Рекорд кај викенд-премиерите на Нетфликс

A1on

На Дејв Мастејн од „Мегадет“ му е дијагностициран рак на грлото

A1on

ВИДЕО: Кијану Ривс во „Сајберпанк 2077“

A1on

Светскиот џет сет на свадбата на Рамос

A1on