ВИДЕО: „Санса Старк“ откри кој е виновникот за чашата кафе во сцена од Game of Thrones

Актерката Софи Тарнер, која стана позната по ликот на Санса Старк во серијата Game of Thrones, откри кој ја заборавил чашата со кафе во сцената со гозбата во Winterfell.

Иако прво ја обвинила Емилија Кларк, Софи сега смета дека виновник е всушност Кит Харингтон, кој го глуми ликот на Џон Сноу.

– Постојано слушам за таа чаша. Доби повеќе публицитет од скоро цела последна сезона. Чашата кафе се наоѓаше пред столот каде што седеше Кит. Најпрво ја обвинував Емилија. Кит е мрзелив и мислам дека тој ја заборавил, Тој е 100 отсто, рече Софи Тарнер.

Би можело да ве интересира

Емилија Кларк ја одбила улогата во Fifty Shades of Grey поради голотијата

A1on

Кој најмногу заработи од Game of Thrones?

A1on

Нова серија со подобри првични оценки од Game of Thrones и Breaking Bad

A1on

ВИДЕО: Неколку илјади Руси на стадион ја гледаа Game of Thrones

A1on

Финалето на Game of Thrones го гледале рекордни 19,3 милиони луѓе

A1on

ВИДЕО: Фановите на Game of Thrones забележаа уште една голема грешка во последната епизода

A1on