Африканската унија го суспендираше Судан по крвавата пресметка со демонстрантите - А1он
Почетна Свет Африканската унија го суспендираше Судан по крвавата пресметка со демонстрантите
Свет

Африканската унија го суспендираше Судан по крвавата пресметка со демонстрантите

06/06/2019 - 16:34 66 прегледи
Африканската унија го суспендираше Судан по крвавата пресметка со демонстрантите