ВИДЕО: Рајан Рејнолдс сними реклама во Хрватска

Рајан Рејнолдс го објави рекламниот спот за својот џин-тоник „Евиејшн“, којшто го сними во Хрватска пред два месеца.

– Откако се вљубив во „Евиејшн“, не купив шише повеќе, туку ја купив цела компанија. Кога „Евиејшн“ стана најбрзорастечки џин во светот, одлучивме шишињата да имаат потпис, а јас одлучив лично да го обликувам секое шише, а потоа да ги изгравирам рачно… Всушност, можете ли воопшто да отидете предалеку кога се работи за Вашата компанија? – Не можете, вели Рајан во видеото во коешто прикажува како се изработуваат шишињата.

Рејнолдс стекна удел во копанијата „Евиејшн“ во февруари 2018 година.

Би можело да ве интересира

Памела Андерсон раскина со Адил Рами, оти водел „двоен живот“

A1on

(ВИДЕО) Роберт де Ниро: Трамп дојде на власт со помош на Русија

A1on

ВИДЕО: Роналдо воодушеви со своето совршено тело на одморот во Грција

A1on

Елтон Џон стана витез на Легијата на честа во Франција

A1on

Рекорд кај викенд-премиерите на Нетфликс

A1on

На Дејв Мастејн од „Мегадет“ му е дијагностициран рак на грлото

A1on