Иванишевиќ: Ѓоковиќ може да го надмине Федерер по бројот на Гренд-слем титули - А1он
Почетна СпортТенис Иванишевиќ: Ѓоковиќ може да го надмине Федерер по бројот на Гренд-слем титули
Тенис

Иванишевиќ: Ѓоковиќ може да го надмине Федерер по бројот на Гренд-слем титули

05/06/2019 - 12:53 140 прегледи
Иванишевиќ: Ѓоковиќ може да го надмине Федерер по бројот на Гренд-слем титули