Во Калифорнија се роди најмалото бебе во светот со тежина од 245 грама - А1он
Почетна МагазинЗдравје Во Калифорнија се роди најмалото бебе во светот со тежина од 245 грама
Здравје

Во Калифорнија се роди најмалото бебе во светот со тежина од 245 грама

30/05/2019 - 08:41 381 прегледи
Во Калифорнија се роди најмалото бебе во светот со тежина од 245 грама