(ВИДЕО) Стоилковски: Зоран Заев мора да понесе одговорност за не добивањето датум за преговори со ЕУ - А1он
Почетна Македонија (ВИДЕО) Стоилковски: Зоран Заев мора да понесе одговорност за не добивањето датум за преговори со ЕУ
Македонија

(ВИДЕО) Стоилковски: Зоран Заев мора да понесе одговорност за не добивањето датум за преговори со ЕУ

26/05/2019 - 15:26 124 прегледи
(ВИДЕО) Стоилковски: Зоран Заев мора да понесе одговорност за не добивањето датум за преговори со ЕУ