Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози, на граничните премини нема подолги задржувања - А1он
Почетна Македонија Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози, на граничните премини нема подолги задржувања
Македонија

Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози, на граничните премини нема подолги задржувања

26/05/2019 - 09:07 31 прегледи
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози, на граничните премини нема подолги задржувања