Роналдо ќе го пропушти последнот натпревар на Јувентус оваа сезона во Серија А - А1он
Почетна СпортФудбал Роналдо ќе го пропушти последнот натпревар на Јувентус оваа сезона во Серија А
Фудбал

Роналдо ќе го пропушти последнот натпревар на Јувентус оваа сезона во Серија А

25/05/2019 - 18:03 192 прегледи
Роналдо ќе го пропушти последнот натпревар на Јувентус оваа сезона во Серија А