ВМРО-ДПМНЕ: Владата на Зоран Заев ќе одговара за расипничкото трошење на парите на граѓаните - А1он
Почетна Македонија ВМРО-ДПМНЕ: Владата на Зоран Заев ќе одговара за расипничкото трошење на парите на граѓаните
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Владата на Зоран Заев ќе одговара за расипничкото трошење на парите на граѓаните

25/05/2019 - 15:10 180 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Владата на Зоран Заев ќе одговара за расипничкото трошење на парите на граѓаните