Пјонгјанг: Нема да водиме преговори со САД за денуклеаризација на полуостровот - А1он
Почетна Свет Пјонгјанг: Нема да водиме преговори со САД за денуклеаризација на полуостровот
Свет

Пјонгјанг: Нема да водиме преговори со САД за денуклеаризација на полуостровот

24/05/2019 - 17:50 121 прегледи
Пјонгјанг: Нема да водиме преговори со САД за денуклеаризација на полуостровот