Меркел: Ја почитувам одлуката на Меј - А1он
Почетна Свет Меркел: Ја почитувам одлуката на Меј
Свет

Меркел: Ја почитувам одлуката на Меј

24/05/2019 - 14:26 116 прегледи
Меркел: Ја почитувам одлуката на Меј