Саудиска Арабија уништи дрон со експлозив испратен од Јемен - А1он
Почетна Свет Саудиска Арабија уништи дрон со експлозив испратен од Јемен
Свет

Саудиска Арабија уништи дрон со експлозив испратен од Јемен

23/05/2019 - 21:19 122 прегледи
Саудиска Арабија уништи дрон со експлозив испратен од Јемен