Иран: И да не бомбардираат, не се откажуваме од нашите цели - А1он
Почетна Свет Иран: И да не бомбардираат, не се откажуваме од нашите цели
Свет

Иран: И да не бомбардираат, не се откажуваме од нашите цели

23/05/2019 - 21:09 243 прегледи
Иран: И да не бомбардираат, не се откажуваме од нашите цели