Американски производители бараат Трамп да не воведува нови царини за обувките од Кина - А1он
Почетна Свет Американски производители бараат Трамп да не воведува нови царини за обувките од Кина
Свет

Американски производители бараат Трамп да не воведува нови царини за обувките од Кина

22/05/2019 - 21:36 311 прегледи
Американски производители бараат Трамп да не воведува нови царини за обувките од Кина