Најмалку 12 загинати во самоубиствен бомбашки напад во Могадишу - А1он
Почетна Свет Најмалку 12 загинати во самоубиствен бомбашки напад во Могадишу
Свет

Најмалку 12 загинати во самоубиствен бомбашки напад во Могадишу

22/05/2019 - 13:47 30 прегледи
Најмалку 12 загинати во самоубиствен бомбашки напад во Могадишу