Ердоган повика на национално единство против заканите кон Турција - А1он
Почетна Регион Ердоган повика на национално единство против заканите кон Турција
Регион

Ердоган повика на национално единство против заканите кон Турција

22/05/2019 - 10:44 275 прегледи
Ердоган повика на национално единство против заканите кон Турција