Заев-Ахмети: Прво внатрепартиски разговори, потоа на лидерско ниво за зајакнување на кадровските капацитети - А1он
Почетна Актуелно Заев-Ахмети: Прво внатрепартиски разговори, потоа на лидерско ниво за зајакнување на кадровските капацитети
Актуелно

Заев-Ахмети: Прво внатрепартиски разговори, потоа на лидерско ниво за зајакнување на кадровските капацитети

21/05/2019 - 19:00 366 прегледи
Заев-Ахмети: Прво внатрепартиски разговори, потоа на лидерско ниво за зајакнување на кадровските капацитети