Предвремените парламентарни избори во Украина закажани за 21 јули - А1он
Почетна Свет Предвремените парламентарни избори во Украина закажани за 21 јули
Свет

Предвремените парламентарни избори во Украина закажани за 21 јули

21/05/2019 - 17:55 105 прегледи
Предвремените парламентарни избори во Украина закажани за 21 јули