Меркел до гласачите: Избегнувајте ја десницата, тие се на продажба - А1он
Почетна Свет Меркел до гласачите: Избегнувајте ја десницата, тие се на продажба
Свет

Меркел до гласачите: Избегнувајте ја десницата, тие се на продажба

20/05/2019 - 21:43 153 прегледи
Меркел до гласачите: Избегнувајте ја десницата, тие се на продажба