Заев од Виена ги најави за јуни кадровските промени во Владата и институциите - А1он
Почетна Македонија Заев од Виена ги најави за јуни кадровските промени во Владата и институциите
Македонија

Заев од Виена ги најави за јуни кадровските промени во Владата и институциите

20/05/2019 - 19:23 523 прегледи
Заев од Виена ги најави за јуни кадровските промени во Владата и институциите