Левица: СДСМ да одговори дали ДУИ ќе пресуди за УНЕСКО статусот - А1он
Почетна Македонија Левица: СДСМ да одговори дали ДУИ ќе пресуди за УНЕСКО статусот
Македонија

Левица: СДСМ да одговори дали ДУИ ќе пресуди за УНЕСКО статусот

20/05/2019 - 13:09 136 прегледи
Левица: СДСМ да одговори дали ДУИ ќе пресуди за УНЕСКО статусот