Пендаровски-Џафери: Претседателот и Собранието ќе соработуваат за реформската агенда - А1он
Почетна Македонија Пендаровски-Џафери: Претседателот и Собранието ќе соработуваат за реформската агенда
Македонија

Пендаровски-Џафери: Претседателот и Собранието ќе соработуваат за реформската агенда

20/05/2019 - 11:23 158 прегледи
Пендаровски-Џафери: Претседателот и Собранието ќе соработуваат за реформската агенда