Британските лабуристи бараат јавно гласање за Договорот за Брегзит - А1он
Почетна Свет Британските лабуристи бараат јавно гласање за Договорот за Брегзит
Свет

Британските лабуристи бараат јавно гласање за Договорот за Брегзит

18/05/2019 - 14:12 142 прегледи
Британските лабуристи бараат јавно гласање за Договорот за Брегзит