Турција: Сириските владини сили го кршат договорот за примирје во Идлиб - А1он
Почетна Свет Турција: Сириските владини сили го кршат договорот за примирје во Идлиб
Свет

Турција: Сириските владини сили го кршат договорот за примирје во Идлиб

18/05/2019 - 08:40 98 прегледи
Турција: Сириските владини сили го кршат договорот за примирје во Идлиб