САД очекуваат порака од Иран дека сака преговори - А1он
Почетна Свет САД очекуваат порака од Иран дека сака преговори
Свет

САД очекуваат порака од Иран дека сака преговори

17/05/2019 - 21:33 179 прегледи
САД очекуваат порака од Иран дека сака преговори