Ефес го победи Фенербахче и се пласираше во финалето на Евролигата - А1он
Почетна СпортКошарка Ефес го победи Фенербахче и се пласираше во финалето на Евролигата
Кошарка

Ефес го победи Фенербахче и се пласираше во финалето на Евролигата

17/05/2019 - 21:16 182 прегледи
Ефес го победи Фенербахче и се пласираше во финалето на Евролигата