Од денеска „Хуавеј“ е на црната листа на САД - А1он
Почетна Актуелно Од денеска „Хуавеј“ е на црната листа на САД
Актуелно

Од денеска „Хуавеј“ е на црната листа на САД

17/05/2019 - 09:35 594 прегледи
Од денеска „Хуавеј“ е на црната листа на САД