Трамп: Не сакам да започнам војна со Иран - А1он
Почетна Свет Трамп: Не сакам да започнам војна со Иран
Свет

Трамп: Не сакам да започнам војна со Иран

16/05/2019 - 21:30 297 прегледи
Трамп: Не сакам да започнам војна со Иран