Свлечиште уништи 53 станбени објекти и џамија во Турција - А1он
Почетна Свет Свлечиште уништи 53 станбени објекти и џамија во Турција
Свет

Свлечиште уништи 53 станбени објекти и џамија во Турција

16/05/2019 - 19:20 739 прегледи
Свлечиште уништи 53 станбени објекти и џамија во Турција