Летонија го одобри зачленувањето на Северна Македонија во НАТО - А1он
Почетна Македонија Летонија го одобри зачленувањето на Северна Македонија во НАТО
Македонија

Летонија го одобри зачленувањето на Северна Македонија во НАТО

16/05/2019 - 19:07 777 прегледи
Летонија го одобри зачленувањето на Северна Македонија во НАТО