САД најавија санкции за косовските политичари вмешани во коруптивни афери - А1он
Почетна Регион САД најавија санкции за косовските политичари вмешани во коруптивни афери
Регион

САД најавија санкции за косовските политичари вмешани во коруптивни афери

16/05/2019 - 18:10 260 прегледи
САД најавија санкции за косовските политичари вмешани во коруптивни афери