Холандскиот премиер се закани со воведување гранични контроли за Источноевропејците - А1он
Почетна Свет Холандскиот премиер се закани со воведување гранични контроли за Источноевропејците
Свет

Холандскиот премиер се закани со воведување гранични контроли за Источноевропејците

16/05/2019 - 15:48 591 прегледи
Холандскиот премиер се закани со воведување гранични контроли за Источноевропејците