НАСА објави фотогафија од падот на израелскиот слетувач на Месечината - А1он
Почетна МагазинТехнологија НАСА објави фотогафија од падот на израелскиот слетувач на Месечината
Технологија

НАСА објави фотогафија од падот на израелскиот слетувач на Месечината

16/05/2019 - 13:52 493 прегледи
НАСА објави фотогафија од падот на израелскиот слетувач на Месечината