Официјални претставници на Венецуела отпатуваа во Норвешка на разговори - А1он
Почетна Свет Официјални претставници на Венецуела отпатуваа во Норвешка на разговори
Свет

Официјални претставници на Венецуела отпатуваа во Норвешка на разговори

16/05/2019 - 10:12 29 прегледи
Официјални претставници на Венецуела отпатуваа во Норвешка на разговори