ВМРО-ДПМНЕ: Власта со својата лицемерна политика гази врз над 310.000 пензионери - А1он
Почетна Економија ВМРО-ДПМНЕ: Власта со својата лицемерна политика гази врз над 310.000 пензионери
Економија

ВМРО-ДПМНЕ: Власта со својата лицемерна политика гази врз над 310.000 пензионери

16/05/2019 - 09:34 93 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Власта со својата лицемерна политика гази врз над 310.000 пензионери