Апелација ќе ги разгледува жалбите на осудените за „Диво насеље“ - А1он
Почетна Македонија Апелација ќе ги разгледува жалбите на осудените за „Диво насеље“
Македонија

Апелација ќе ги разгледува жалбите на осудените за „Диво насеље“

16/05/2019 - 09:24 113 прегледи
Апелација ќе ги разгледува жалбите на осудените за „Диво насеље“