САД подготвија втор пакет санкции кон Русијa поради труењето на Скрипал - А1он
Почетна Свет САД подготвија втор пакет санкции кон Русијa поради труењето на Скрипал
Свет

САД подготвија втор пакет санкции кон Русијa поради труењето на Скрипал

16/05/2019 - 09:13 77 прегледи
САД подготвија втор пакет санкции кон Русијa поради труењето на Скрипал