Ирански генерал: Техеран е на работ на целосна конфронтација со непријателот - А1он
Почетна Свет Ирански генерал: Техеран е на работ на целосна конфронтација со непријателот
Свет

Ирански генерал: Техеран е на работ на целосна конфронтација со непријателот

16/05/2019 - 09:43 696 прегледи
Ирански генерал: Техеран е на работ на целосна конфронтација со непријателот