ВИДЕО: Хеликоптер се урна во реката Хадсон, пилотот се спаси - А1он
Почетна Актуелно ВИДЕО: Хеликоптер се урна во реката Хадсон, пилотот се спаси
Актуелно

ВИДЕО: Хеликоптер се урна во реката Хадсон, пилотот се спаси

16/05/2019 - 09:14 312 прегледи
ВИДЕО: Хеликоптер се урна во реката Хадсон, пилотот се спаси