САД ги прекинаа летовите кон и од Венецуела - А1он
Почетна Актуелно САД ги прекинаа летовите кон и од Венецуела
Актуелно

САД ги прекинаа летовите кон и од Венецуела

16/05/2019 - 09:12 91 прегледи
САД ги прекинаа летовите кон и од Венецуела