Меркел: Неопходно е „репозиционирање“ на ЕУ во светот што се менува - А1он
Почетна Свет Меркел: Неопходно е „репозиционирање“ на ЕУ во светот што се менува
Свет

Меркел: Неопходно е „репозиционирање“ на ЕУ во светот што се менува

15/05/2019 - 21:49 189 прегледи
Меркел: Неопходно е „репозиционирање“ на ЕУ во светот што се менува