Челзи може да го отпушти Сари, без разлика дали ќе ја освои Лигата на Европа - А1он
Почетна СпортФудбал Челзи може да го отпушти Сари, без разлика дали ќе ја освои Лигата на Европа
Фудбал

Челзи може да го отпушти Сари, без разлика дали ќе ја освои Лигата на Европа

15/05/2019 - 20:31 123 прегледи
Челзи може да го отпушти Сари, без разлика дали ќе ја освои Лигата на Европа