Вучиќ и Борисов разговараа за изградба на гасовод „Балкански поток“ - А1он
Почетна Регион Вучиќ и Борисов разговараа за изградба на гасовод „Балкански поток“
Регион

Вучиќ и Борисов разговараа за изградба на гасовод „Балкански поток“

15/05/2019 - 19:57 288 прегледи
Вучиќ и Борисов разговараа за изградба на гасовод „Балкански поток“