Франција не планира да ја прекине воената обука во Ирак - А1он
Почетна Свет Франција не планира да ја прекине воената обука во Ирак
Свет

Франција не планира да ја прекине воената обука во Ирак

15/05/2019 - 19:52 325 прегледи
Франција не планира да ја прекине воената обука во Ирак