Кувајтскиот емир побара подготвеност од војската поради Блискиот исток - А1он
Почетна Свет Кувајтскиот емир побара подготвеност од војската поради Блискиот исток
Свет

Кувајтскиот емир побара подготвеност од војската поради Блискиот исток

15/05/2019 - 17:28 214 прегледи
Кувајтскиот емир побара подготвеност од војската поради Блискиот исток