Околу 50 Палестинци повредени на границата меѓу Појасот Газа и Израел - А1он
Почетна Свет Околу 50 Палестинци повредени на границата меѓу Појасот Газа и Израел
Свет

Околу 50 Палестинци повредени на границата меѓу Појасот Газа и Израел

15/05/2019 - 17:12 97 прегледи
Околу 50 Палестинци повредени на границата меѓу Појасот Газа и Израел